Beskrivelse
2 stk. SCHORCH DA2409X-QB71L-Z elmotor
Sælger oplyser at motoren blev renoveret og gennemgået inden den blev sat på lager, har stået på lager noget tid.
Motor har været tørnet ved gennemgang.
Længde: Ca. 1,95 meter
Diameter: Ca. 0,8 meter
Højde: Ca. 1,2 meter
Vægt: Ca. 2400 kg
1 stk. ABB M3BP 315MLA A 4 V1 200 kw el-motor
ABB M3BP 315MLA A 4 V1 200 kw el-motor
Sælger oplyser at motoren blev renoveret og gennemgået inden den blev sat på lager, har stået på lager noget tid.
Motor har været tørnet ved gennemgang.
Vægt ca. 1191 kg.
Se foto af typeskilte og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 48992 48993 48994 |
Mærke: |
SCHORCH
|
Model: |
DA2409X-QB71L-Z
|
Drivmiddel: |
Elektrisk
|
Startet: |
Nej
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|
CE Mærket: |
Ja
|