Beskrivelse
Høje stole/ barstole
Antal: 2 stk.
Farve: orange stof, hvidt plast sæde, med krom stel.
Kommoder til vægophæng.
Antal: 3 stk.
Farve: 2 stk. grå, 1 stk. rød.
Størrelse, ca. D x B x H: 38 x 100 x 40,5 cm
Materiale har brugsmærker.
Fylder 1 palle, ca. L x B x H: 120 x 100 x 108 cm.
2 stk. Barstole
Grønt stof på sæde, stålben og fodstøtte.
1 stk. Barstol
Mærke: Gubi Design by Komplot.
Højde: 76 cm, stålben med fodstøtte.
2 stk. skabe
Håndlavet Munch Danmark
1 stk. skab
Med lås, mangler nøgle.
LxBxH ca. 80x40x40 cm
1 stk. skab med 1 hylde og stålfødder.
LxBxH ca. 80x40x51 cm
Står på palle LxBxH ca. 120x90x120
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 53021-2 53170 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|