CITROËN BERLINGO VAN 2,0 HDI
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video
Sælger oplyser, at bilen er fuld funktionel.
Årgang: 2004
KM: 110.089
Sidste service ved km 109.150. Se foto
Bilen er sidst synet 01-09-2020 - Godkendt
Førersæde slidt. Se foto
Løs i førerside virker ikke.
Tandrem skiftet km 53.600. se foto
Bule venstre side varerum. Se foto
Sidebeklædning mangler i siderne i varerum. Se foto
Med bremser: 1100kg
Uden bremser: 500 kg
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inder skærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilen sælges uden nummerplader.
B2B nummer | 27591 |
CITROËN
BERLINGO VAN
2,0 HDI
2004-06-18
2020-09-01
Med bremser: 1100kg Uden bremser: 500 kg
2025
2004
110.089
Generel samlet vurdering: |