Beskrivelse
FORD FOCUS C-MAX
KM-visning: 143135 km
Sidst synet: 06/01-2022
Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen.
Der er 4 stk. nøgler til køretøjet.
Køretøjet har klimaanlæg.
Lys, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Der er stenslag i forruden.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm, vinter.
Hjulkapsler mangler.
Der er folie rester flere steder.
Forlygteglas er matte.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 50157 KF10765 -2 |
Reg. Nr.: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
FORD
|
Model: |
FOCUS C-MAX
|
Type: |
UOPLYST
|
Første registreringsdato: |
2005-01-04
|
Sidste synsdato: |
2022-01-06
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Nej
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Drivmiddel: |
Benzin
|
Totalvægt (Kg): |
1850
|
Km visning: |
143135
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Nej
|
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|