Ford Galaxy 2,3 l trend, 7 personer
Bilen startede straks uden mislyd og er kørt med på pladsen
Visker, vasker , horn og lys fungerede ved afprøvningen
km: 132.507
Seneste periodesyn d. 18/12 2019 uden anmærkning
Der er lakskade på H. fordør og for kofanger samt kantrust ved paneler H og V
Mindre bule i bagklappen
Interiør og sæder fremstår i fornuftig stand.
Der medfølger 4 nøgler
Bilen er monteret med vinterdæk med pænt mønster ( ca 4 - 5 mm )
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Se foto og yderligere info
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 37787-3 - XY29021 |
Ford
Galaxy 2,3 Trend
7 personers
19.01.2006
18.12.2019
1650 / 2475
2006
132.507
Almindelig slitage
A/C
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.