FORD MONDEO 2.0 Ecoboost (203 Hk) Stationcar Forhjulstræk Automatisk
Kilometervisning: 248778
Bilen har været startet og kørt med på pladsen.
Motoren startede uden mislyd.
Bilens visker / vasker og horn virkede ved genemgang.
Bilen har klimanlæg.
Der medfølger 3 nøgler.
Bilen har parkeringsesensor foran og bagved.
Bilens midterkonsol er defekt.
Bilens motor og bremser virkede ved gennemgang.
Bilens forrude er uden synlige fejl og mangler.
Bilens spejle, greb og håndtag virkede ved gennemgang.
Dæk mønster Ca: 1 Aksel 3mm 2 Aksel 5mm.
Bilens klædning trænger til rengøring.
Bilens føresædebetræk er gennemslidt.
Bilens gulvmåtte foran i højre side er gennemslidt.
Bilens antenne mangler.
Bilen har hundebur.
Bilen har bule i motorhjelm.
Bilen har diverse huller efter udrykningslygter.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39064 BL10039 |
Ford
Mondeo
11/11/2013
18-11-2019
248778
Slidt
8 X 8
Generel samlet vurdering: |