OPDATERET 29-11-2022 - vedr. moms
FORD MONDEO 2.0 SCTi (240 HK) Stationcar Forhjulstræk Automatisk
Dæktrykslampe lyser
KM-visning: 265009
Køretøjet har klimaanlæg, ikke funktionstestet.
Der er huller på siderne, på sidespejlene, på taget og indvendigt på bagklappen efter udrykningslamper.
Midterkonsol mangler/har defekter.
Instrumentbord har fejl/mangler.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Førersædet er slidt.
17" alufælge, med brugsspor/skader
B2B nummer | 55501 |
FORD
MONDEO
2.0 SCTi (240 HK) Stationcar Forhjulstræk Automatisk
2014-06-26
2020-07-24
2300
2013
265009
Slidt
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.