Beskrivelse
1 sæt Hankook vantra LT, 235/65 R 16 , ca. 3 mm tilbage.
2 sæt Goodyear Efficientgrip, 185/65 R 15, ca. 3 mm tilbage.
1 sæt Bridgestone RD-613 Steel. 195/70 R 15, ca. 3 mm tilbage.
1 sæt. Dunlop enasave EC 300, 215/50 R 17, ca. 3 mm tilbage.
1 sæt Hankook Ventus Prime3, 195/65 R 15, ca. 3 mm tilbage.
4 stk. Hankook Vantra LT 195/70 R 15c, ca. 3 mm tilbage.
2 stk. Hankook Kinenergy ECO 205/55 R 16, 3 mm
4 stk. Hankook Ventus Prime 2, 215/55 R 17, ca. 3 mm,
4 stk. Continental contipremiumcontact2, 216/60 R 16, ca. 3 mm tilbage,
8 stk. Hankook Ventus prime 3, 205/55 R 16, ca. 3 mm tilbage,
1 stk. Goodyear Marathon, 215/65 R 16, ca. 2 mm tilbage.
4 stk. Goodyear Efficientgrip, 185/65 R 15, ca. 3 mm tilbage
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 29980 29981 29982 29986 29987 29988 29989 -6 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|