MERCEDES-BENZ VITO 115 Cdi Aut.
KM-visning: 198821
Køretøjet har Klimaanlæg.
Der er en pærekontrollampe der lyser.
Vurderet resterende dækmønster:
1. aksel: ca. 7 mm
2. aksel: ca. 6 mm
Køretøjet har partikelfilter.
Venstre forskærm og forkofanger er skadet.
Der er ridser på højre forskærm.
Der er skade forneden på begge bagdøre.
Der er eftermonteret bakkamera, ej afprøvet.
Køretøjet har tagbøjler.
Betræk på førersædet er hullet.
Begge bagrudeviskere mangler.
Se billeder for mere information.
B2B nummer | 48540 AF92713-2 |
Mercedes-Benz
Vito
30. November 2009
18-12-2019
3015
198821
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.