Beskrivelse
MILWAUKEE skruemaskine, MOULINEX microovn samt et stort lot af diverse pærer, lysstofrør, sikringer m.m. Ubrugt VAS. kabel 70 NF telefonkabler
MILWAUKEE skruemaskine, MOULINEX microovn, pærer, lysstofrør, sikringer m.m.:
1 stk. Microovn Moulinex GM 2515Q, virker.
1 stk. Milwaukee Skruemaskine i plastkasse, med lader, virker ikke.
En stor kasse med diverse pærer og sikringer, ubrugte.
Der er også lysstofrør bla. fra Phillips, i forskellige længder, ca. 13 kartoner, de fleste er ikke åbnet, ubrugte.
1 stk. lysamatur, fra Glamox, ubrugt.
Det hele er placeret på en palle.
Ubrugt VAS. KABEL 70 NF telefonkabler - samlet 365 meter :
VAS.Kabel 70 NF SK. 20 X 2 X 0,7 SOR.
Kablerne er fordelt på to plast tromler.
Kableenderne er afisoleret, i den ene ende.
Der er henholdsvis 178 meter og 187 meter på tromlerne ifølge mærkerne på sedlerne fra sælger.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B nummer | 29403 41577 -2 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|