EPOKE TP9K kompakt liftophængt spreder til salt og vand, eller som valseudlægger
Sælger tilbyder mulighed for besigtigelse den 11. August 2021 mellem kl. 10.00 og 14.00 - tilmelding til besigtigelse kan ske til info@spartner.dk senest dagen før.
Der er kun muligt at afhentes den 31. august 2021 og den 1. September 2021 mellem kl. 10.00-14.00 mod forudgående aftale.
Årgang 2011
500 l tank
Står på 2 paller.
Højde ca. 1,80 meter
Bredde ca. 1,25 meter
Sælger oplyser at sprederen er funktionel.
Sprederen har/kan have rust, ridser og skrammer
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Sprederen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Sprederen har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Sprederen kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af Sprederen på vegne af sælger.
B2B nummer | 42926 / Afh. |
EPOKE
TP9K
700+500
2011
God
8 X 8
Volume: |
0,9+0,6
CE Mærket: |
Generel samlet vurdering: |
A: Materiellet fungerede tilfredsstillende ved sidste brug.