FORD MONDEO 2.0 Scti (240 Hk) Stationcar Forhjulstræk Automatisk
Antal nøgler til køretøjet: 2 stk.
KM-visning: 256393
Køretøjet har p-sensor for og bag.
Midterkonsol er defekt.
Vurderet resterende dækmønster:
1. aksel ca. 5 mm
2. aksel ca. 6 mm
Sidste synsdato: 14-10-2020
Antennen mangler.
Der er dobbelt hundebur i bagagerummet.
Begge forsæder er meget slidte.
Der er huller i forkofanger, spejlhuse, bagskærme, tag, indvendig beklædning, bagklapbeklædning samt bagklap.
Der er buler på tag, højre bagskærm, motorhjelm, venstre fordør, højre bagdør samt venstre bagskærm.Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39094 |
FORD
Mondeo
2. December 2014
14-10-2020
2013
256393
Slidt
Generel samlet vurdering: |