OPEL ASTRA 1,6 CLASSIC 116 HK
Har været startet og kørt med.
KM-visning: 88347 km
2 nøgler medfølger.
Lille skade på venstre forskærm
Lille skade på bagkofanferen
Dæksler på begge forlygtevaskedysser mangler
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer, tæringer og huller fra udrykningsudstryr.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 19569 - 39148 |
Opel
Astra
1,6
30. Januar 2012
29. Januar 2020
2012
88347
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |