OPEL ASTRA 1,6 SPORTS TOURER
KM-visning: 119946
Køretøjet har 2 stk. nøgler
Vurderet resterende dækmønster:
1. aksel ca. 7 mm
2. aksel ca. 7 mm
Køretøjet har buler og ridser på motorhjelm, forskærm højre side, begge dører, højre side og bagskærm højre side.
Antenne mangler.
Der er ridser på venstre bagkofanger, venstre bagdør samt bule på forskærm.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39100 |
Opel
Astra
25. September 2012
25-08-2020
2012
119946
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |