Beskrivelse
PEUGEOT 207 1,6 HDI 92 HK ST.CAR VAREBIL
Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen.
KM-visning: 280275
OBS. Køretøjet er i brug frem til auktionssalg.
Køretøjet har klimaanlæg.
Vurderet resterende dækmønster ca. 4 mm.
Forruden er revnet og har stenslag.
Køber er ansvarlig for at fjerne logo fra køretøjet.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 55519 |
Reg. Nr.: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
PEUGEOT
|
Model: |
207 VAREBIL
|
Type: |
1,6 HDI 92 HK ST.CAR
|
Første registreringsdato: |
2011-03-28
|
Sidste synsdato: |
2021-05-04
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Ja
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Drivmiddel: |
Diesel
|
Totalvægt (Kg): |
1770
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Nej
|
Kabinekøling: |
Klimaanlæg
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|