TOYOTA HIACE 2,5 D-4D 4WD
Bilen kan afhentes mandag-fredag fra 7.00 til 14.00 ved forudgående aftale med sælger
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video
Sælger oplyser, at bilen er fuld funktionel.
Årgang: 2007
KM: 109.281
Bilen er sidst synet 12-10-2021 - Godkendt ved km 104.000
Ved gennemgang er der blandt andet bemærket følgende:
El ruder. Ikke testet
Bule ved bagdør højre side. Se foto
Reol/skuffe i varerum. Se foto
Sædevarme. Ikke testet
Blink på tag og i kofanger. Testet og virker.
Bilen står pæn i forhold til alder og brug. Se foto
Med bremser: 2500 kg
Uden bremser: 750 kg
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilen sælges uden nummerplader.
B2B nummer | 33925-2 |
TOYOTA
HIACE 2,5 D-4D 4WD
28-11-2007
12-10-2021
Med bremser: 2500 kg Uden bremser: 750 kg
2900
2007
109.281
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |