VOLKSWAGEN TRANSPORT KASSEVOGN 2,5 TDI
Bilen er startet på pladsen af sælger ved gennemgang
Sælger oplyser, at bilen er funktionel.
KM: 151.522
Årgang: 2005
Bilen har revne i betræk på førersæde. Se foto
Bilen har revne i forrude. Se foto
Bilen har revne højre sidespejl. Se foto
Bilen har hylde indretning i varerum af træ. Se foto
Bilen er senest synet den 22-09-2021 ved 151.000 km. Kan godkendes efter omsyn hos (om)synsvirksomhed
Med bremser: 2175 kg
Uden bremser: 750 kg
Lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inder skærme er ikke kontrolleret.
Bilen sælges uden nummerplader.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
B2B nummer | 33575 |
TRANSPORT KASSEVOGN 2,5 TDI
23-09-2005
22-09-2021 Kan godkendes efter omsyn hos (om)synsvirksomhed
Med bremser: 2175 kg Uden bremser: 750 kg
1800/3025
2005
151.522
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.