VW PASSAT 2.0 Tdi Bmt 177 Hk Variant Dsg6
KM-visning: 175842
Køretøjet har klimaanlæg
Køretøjet har 3 stk. nøgler.
Køretøjet har huller foran og i siderne efter udrykningslamper.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Midterkonsollen/instrumentbordet har huller/defekter.
Sideplader i begge sider af bagagerummet mangler.
Der er bule i forkofanger.
Der er lakridser op højre bagdør.
ErgoComfort elbetjent førersæde.
Der er lakridser på venstre bagdør.
Der er buler i venstre bagskærm.
Der er hundegitter.
17" alufælge.
Der er lakridser på bagkofanger.
Der er buler i tagkant over døre i højre side.
Advarselslampe for katalysatorfejl lyser.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39246 AN59653 |
VW
PASSAT
28. August 2014
01-09-2020
2014
175842
Slidt
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.