VW TOURAN 1,4 TSI
Følgende lamper lyser i instrumentbordet:
Styretøj
ESP
ABS
KM-visning: 263505
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm vinter
Køretøjet har p-sensor bagtil
Forruden er revnet.
Reservehjul defekt, fælg og dæk er ødelagt.
Greb til regulering af ryglæn på højre forsæde mangler.
Der er lakrust i bunden af højre fordør.
Der er buler i højre bagdør.
Der er bule i højre forskærm.
Der er buler i motorhjelmen.
Der er lakrust ved højre fordør panel.
Der er lakrust i bunden ad venstre fordør.
Alle hjulkapsler mangler.
Der er holder til udstyr på A-stolpebeklædninger i begge sider.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 60007 GG33161 |
TOURAN
1,4 TSI
2011-11-11
2021-10-04
2200
263505
Slidt
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.