VW TOURAN 2,0 TDI, SCR, 190 HK, 140 KW, DSG7
KM-visning: 105700 km
Køretøjet kan ikke starte.
Køretøjet har intet batteri.
Køretøjet skal læsses med truck.
Køretøjet er trafikskadet.
Visker/vasker og horn virker ikke.
Køretøjet har aircondition, tilstand ukendt.
Det er defekter på lygter og spejle.
Greb/håndtag har skader/defekter fra trafikskadet.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er 2 defekte dæk.
Der er huller fra lygter/udstyr foran, bagved, på siderne, på taget, på sidespejlene og på bagklappen indvendigt fra udrykningslamper.
Antenne mangler.
17’’ alufælge, med brugsspor.
Bil er trafikskadet, alle airbags og selestrammer er udløst.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 60035 CS55099 |
TOURAN
2.0 TDI SCR 190 DSG7
2020-07-16
2020-07-16
2240
2019
105700
Slidt
A/C
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.