VW TRANSPORTER 2,5 TDI
Har været startet og kørt med.
KM-visning: 81017 km
Oliefyr - uden betjeningspanel.
Varerum med skuffesystem.
Lakskade ved "knæstøtte" foran i begge sider.
Starter kun med booster.
Venstre sidespejl smadret.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer, tæringer og huller fra udrykningsudstyr.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 14665 - 39136 |
VW
TRANSPORTER 2,5 TDI
12. Maj 1998
17. December 2019
1998
81017
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |