PEUEGOT 406 HDI STATIONCAR
Har været startet og kørt med, men kræver starthjælp.
KM-visning: 240114 km.
Der har været fugt i kabinen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og tæringer.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | CK48941 - 46955 |
PEUEGOT
406 HDI
STATIONCAR
1. januar 2003
20. juni 2019
2003
240114
Slidt
Utætheder: |
Generel samlet vurdering: |