PEUGEOT 308 1,6 HDI 110 HK 5D
KM-visning: 283.922
Køretøjet har 1 stk. nøgle.
Dæk- vurderet rest mønster 1. akse: 3 mm, 2 akse: 3 mm.
Forrude og spejle er uden væsentlige synlige fejl. Forlygteglas er matte
Der er lakrust indvendigt på bagklappen
Køretøjet har været startet og kørt med på pladsen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 49007 BZ84694 |
PEUGEOT
308
1,6 HDI 110 HK 5D
2008-12-31
2020-08-17
Med bremser: 1270 kg Uden bremser: 705 kg
1860
283.922
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.