PEUGEOT 45 knallert.
KM: 2.087
Kan ikke starte, men motor tørner fint, med kompression.
Der er et lille vindspejl, og bagagebærer, samt lygte beskyttelse.
Der er rust på udstødningen og støtteben samt brugsmærker.
Venstre sidespejl knækket.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgift på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 47918-66094 |
PEUGEOT 45
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.