PEUGEOT PARTNER HDI
Køretøjet har været startet med booster og kørt med på lokationen.
Køretøjet har rust i motorrummet og i højre side.
Forruden er revnet.
KM-visning: 160461
Køretøjet har kun 1 nøgle
Kabinen er slidt / muggen.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
Der er ingen ramper på lokationen, hvorfra læsningen kan gennemføres fra.
Skandinavisk Service Partner håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 30960 73032 |
Peugeot
Partner
160461
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.