Beskrivelse
Trosser, 2 paller, netsling, hejsenet samt flightcase
2 stk. paller med trosser, ca. 10 stk., forskellig størrelse og længder
1 stk. flightcase i plast, med kraftige hjul og håndtag, mulighed for at låse med en hængelås eller lign,
Dimension: 96x69x35cm.
3 stk. netsling 3 x 3M. med 12x200 masker, WLL 1,5tons.
2 stk. hejsenet.
Placeret på 2 paller.
Ikke funktionstestet.
Tilstand ukendt.
Der kan mangle dele.
Materiellet har ridser.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Se billeder og fanen *Specifikationer* for flere oplysninger.
Materiellet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
OBS.: Ved køb fra andet EU-land bliver tillagt omkostning for obligatorisk eksport dokumentations-gebyr
B2B Auctions A/S håndterer salget af dette materiel på vegne af ejer.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at materiellet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 47984-47985 |
Generel samlet vurdering: |
D: Ubrugt
|