VW Golf 2,0 Variant
KM-visning: 210219
Køretøjet er med A/C
Bagklap kan ikke åbnes.
Der er overfladerust på højre bagskærm
Der er ridser på højre for og bagdør, højre forskærm, venstre bagdør.
Der er bule/stenslag på motorhjelm.
Hjulkapsler mangler.
Der er 1 nøgle til køretøjet.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Køretøjet kan ikke besigtiges inden budgivning.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køretøjet sælges med frigørelsesattest fra Forsvarsministeriets Materiel- og Indkøbsstyrelse.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 39498 CH48629 |
VW
Golf
18. Februar 2005
30-04-2019
Afgiftsfri
210219
Slidt
Generel samlet vurdering: |