Beskrivelse
Drinksmixer Hamilton Beach HMD200
Fra 08/2023
Effektiv og Allsidig: Hamilton Beach HMD200 er en kraftig drinksmixer som halverer den normale tilberedningstid. Den er perfekt til alt fra milkshakes og cocktails til andre lækre drinks.
• Automatisk Start/Stop: Motoren starter automatisk når bægeret indsættes, og stopper når det fjernes. Dette gør betjeningen nem og effektiv.
• Tre Hastigheder: Du kan indstille drinksmikseren til tre forskellige hastigheder, afhængigt af opskriften og ønsket konsistens.
• Kompakt Design: Med målene B 165 x D 171 x H 521 mm passer den nemt ind i ethvert køkken eller barområde.
• Strøm: Hamilton Beach HMD200 kører på 230 Volt og har en effekt på 300 watt.
Sælger oplyser at produktet virkede ved nedtagning.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 55087 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|