MERCEDES BENZ 200
Første registreringsdato: 07/12-1972
KM-visning: 36.675 km
Sidst synet: 19/03-2021
Køretøjet har defekt batteri.
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Der er konstateret lys defekt – højre forrest blinklygte virker ikke, ingen for og baglys.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm
Der er radio i bagagerum.
Der er lak / rust skade og små ridser på bilen.
Der er rust i bunden under måtte i højre side forrest.
B2B nummer | 52821 YT23324 |
YT23324
11501510134506
MERCEDES-BENZ
200
1972-07-12
2021-03-19
1850
36675
Almindelig slitage
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.