MINI COOPER SD, 143hk Countryman Automatisk
KM-visning: 160.791 km
Sidst synet: 02/09-2021
Køretøjet har servicebog med opdateret service.
Sidste service: 15/04-2022, ved 149.000 km
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm, vinterdæk.
18’’ alufælge, med brugsspor.
Ved dansk køb tilkommer der moms på denne auktion.
B2B nummer | 52142 DC47039 |
MINI
COOPER SD
143hk Countryman Automatisk
2014-01-02
2021-09-02
1855
160791
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.