Beskrivelse
Taylor 430 Milkshake-Maskine
Fra 08/2023
• Kompakt og Effektiv: Denne bordmodel er perfekt til steder, der ikke har brug for stor kapacitet. Med en kapacitet på ca. 38 liter milkshake i timen giver den dig mulighed for at tjene godt på salg af milkshakes.
• Enkel Betjening: Taylor 430 er nem at bruge, og rengøringen er ligetil. Elektronisk konsistenskontrol sikrer, at hver milkshake er ensartet, når den tappes.
• Godkendt til Mælke- og Plantebaserede Drikkevarer: Uanset om du laver klassiske mælkebaserede milkshakes eller trendy plantebaserede alternativer, er Taylor 430 klar til opgaven.
• Sikkerhed og Kvalitet: Taylor er kendt for deres sikre og pålidelige udstyr. Den indbyggede sikkerhedsfunktion beskytter både operatører og servicepersonale.
• Pladsbesparende Design: Med en bredde på kun 16-1/8" (408 mm) passer den nemt på dit bord eller disken.
Sælger oplyser at produktet virkede ved nedtagning.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 55085 |
Mærke: |
Taylor
|
Model: |
430 Milkshake-Maskine
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.
|