VOLKSVAGEN TRANSPORT/KASSEVOGN 2,5 TDI 4MOTION
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video.
Sælger oplyser at bilen virkede ved hensætning på lager.
Årgang: 2008
KM: 335.485
Sidst synet ved 324.000 km . Godkendt 20-06-2023
Ved gennemgang er der blandt andet bemærket følgende:
Blink på taget. Ikke testet. Se foto
Skydedør i den ene side. Se foto
Mandskabs-/Materielkørsel
4-Hjulstrukket
Dobbelt kabine
Varerum er beklædt med glasfiber. Se foto
Træ reol i varerum. Se foto
Førersæde slidt. Se foto
Bilen har anhængertræk. Se foto
Bilen har været beklædt med folie, derfor er lak og rust som på foto.
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inder skærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader
B2B nummer | 60837 |
TRANSPORT.KASSEVOGN
2,5 TDI 4MOTION
2008-04-07
2023-06-20
3025
2008
335.485
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |