Beskrivelse
2 stk. BROOD køleenhed, med 2 haner.
Maskinerne starter op, ved strøm tilslutning.
Ikke funktionstestet tilstand ukendt.
1 stk. CANON IMAGE PROGRAF, IPF670, starter.
Maskinen har fejlmelding, se foto.
1 stk. VERONATIC INTERNATIONAL kaffemaskine – starter.
Software: HIONOS+, V.00.49.55.2.
Kabel medfølger ikke.
Vægt, ca. 45 kg., der er 2 stk. nøgler.
Størrelse: 36 x 45x 80 cm.
1 stk. KREA NECTA kaffemaskine med diverse tilbehør, starter.
Maskine har mange skader og knækkede dele, se foto.
Der er 1 stk. nøgle, 1 stk. pose med løsdele.
Der er 3 filtre, 1 stk. QOOLER SPARKLING fra ZEGO TECH.
Vægt, ca. 95 kg, samlet med alle løse dele.
Materiale har brugsmærker, kan have huller eller mangler.
Fylder 3 pallepladser, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 65 cm – vægt, ca. 100 kg.
L x B x H: 110 x 80 x 110 cm – vægt, ca. 78 kg.
L x B x H: 120 x 80 x 105 cm – vægt, ca. 151 kg.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
| B2B nummer | 67532 67535 67536 |
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|