2 stk. Reoler med hylder.
Stålben
LxBxH ca. 80x40x89,5 cm. inklusive ben
1 stk. Reol
Stålben
LxBxH ca. 80x40x52 cm. Inklusive ben.
Står på en palle LxBxH 120x80x104 cm.
4 stk. kontorstole – DONATI, VENTUS, Danmark
Stålben med hjul
Stofryg og stofsæde
1 hæve/sænkebord LINAK
LxBxH: ca.140x80x80 cm
Sort laminat og stålstel
Bordpladetykkelse: 35 mm
Ikke funktionstestet
2 stk. hæve/sænkeborde LINAK
Laminatbordplade, bøg og med stålben
Ikke funktionstestet
L x B x H ca. 160x85x70 cm
Bordpladetykkelse: 2,5 cm
På 2 paller L x B x H 120x160x100, LxBxH 120x140x93
Seiko Quartz ur
Diameter: 36 cm
AA-batteri, ikke funktionstestet
Muuto Red Kasser/opbevaring
1 stk. LxBxH 43,5x35x22 cm, Egefineret fiberplade
1 stk. LxBxH 43,5x35x43,5 cm, Egefineret fiberplade
2 stk. LxBxH 43,5x35x65,5 cm, Egefineret fiberplade
1 stk. LxBxH 43,5x35x65,5 cm, PU-lakeret MDF
1 stk. LxBxH 43,5x35x22 cm, PU-lakeret MDF – Har brugsspor
2 stk. laminat borde
Stålben
1 stk. defekt.
Bordhøjde: Ca. 47 cm, Max længde ca. 60 cm, Bredde ca. 46,5 cm
På palle LxBxH ca. 120x80x95
B2B nummer | 53161-2 53163 53168 |
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.