Beskrivelse
6 stk. REXEL MOMENTUM X406 makulator
Rexel Momentum X406 kan makulere op til 6 ark på en gang.
Der er et sikkerhedsniveau P4, hvilket betyder at den makulerer et stykke papir i størrelsen 4 x 30 mm.
Produkttype: Krydsmakulator
Farve: Sort
Sikkerhedsniveau: P-4
Lydniveau: 70 dB
Makuleringsstørrelse: 4 x 30 mm
Skærekapacitet: 125 ark ved 80g papirark
Affaldsbeholder kapacitet: 15 liter (svarer til ca. 125 A4 ark)
B x H x D: 32,5 x 34,3 x 22,9 cm
Vægt: 3,5 kg
Er ikke afprøvet, tilstand ukendt.
Fylder en palle
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 49227 -3 |
Mærke: |
REXEL MOMENTUM
|
Model: |
X406
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|