AUDI A 4 AVANT 1,8 T
Køretøjet har defekt batteri.
KM-visning: 313.648
Forruden og lygter er uden væsentlige fejl/mangler.
Enkelte pære mangler.
Vurderet resterende dækmønster, ca. 5 mm
19" alufælge, med brugsspor.
Der er 5 sæder inkl. førersædet.
Bagrudevisker mangler.
Der er skade midt på bagkofangeren.
Tæringer på trekants stykker i begge bagruder.
Rust/lakskade på højre forskærm og venstre forskærm
Sænket undervogn.
Ændringer i forkofanger/lade luftrør
Modificeret udstødningssystem
Diverse afdækninger på motor mangler.
B2B nummer | 52782 AB48402 |
AUDI
A 4 AVANT
1,8 T
2007-02-19
2021-02-11
2000
313648
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.