AUDI A3 Limousine, 1.4 TFSI COD 140 HK 4-DØRS
Sidste syn: 2022-04-20 - godkendt.
KM-Visning: 152.988
Køretøjet har været startet med ekstern strøm.
Køretøjet har defekt batteri.
Køretøjet har klimanlæg.
Køretøjet har navigation.
Lys, lygter og spejle er uden væsentlige fejl.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Køretøjet har 19" alufælge, med brugsspor.
Bagklappen kan ikke åbnes.
Der er lakskader på bagklappen, højre fordør og højre bagdør.
Bas og forstærkere i bagagerum.
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer og mulige tæringer.
B2B nummer | 52806 CW63520 |
CW63520
WAUZZZ8VXE1036326
AUDI
A3 Limousine
1.4 TFSI COD 140 HK 4-DØRS
2014-05-01
2022-04-20
EURO-norm: |
VI
1790
2014
152.988
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.