AUDI A4 AVANT 1,8 T, 163 HK, 120 KW
KM-visning: 339.686 km
Sidst synet: 02/06-2022
Køretøjet har defekt batteri , lugter af batterisyre.
Lygter og spejle er ridset.
Greb/håndtag har ridser.
Køretøjet har anhængertræk – aftagelig, ligger i bagagerum, ikke synsgodkendt.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2 mm
19’’ alufælge, med brugsspor og skrammer.
Der er ridser på motorhjelm, venstre forskærm, venstre fordør, venstre bagdør, venstre bagsmæk og bagkofanger.
Der er rust / lakskade på bagsmæk, højre bagdør og motorrum.
Der er vand på gulvet højre side ved bagsædet.
B2B nummer | 52786 AH86226 |
AUDI
A 4 AVANT
1,8 T
2006-06-13
2022-06-02
2000
339686
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.