BMW 118 D, UB31 van
KM-visning: 398.402 km
Sidst synet: 18/09-2024 – godkendt.
Køretøjet kan ikke køre, har fejl i el system, bilen har tænding på, den skal bugseres væk.
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke. Se foto.
Køretøjet har defekt batteri, ingen strøm.
Det er defekter på lygter og spejle ; ridser, fugt i højre og venstre forlygter, samt stenslag på spejl.
Der er stenslag i motorhjelmen.
Køretøjet har p-sensor foran og bag på.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm.
18’’ alufælge, med brugsspor.
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på for og bagkofanger.
Der er stenslag i taget.
Grundet de konstaterede fejl/mangler, skal køretøjet bugseres fra lokationen.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK
| B2B nummer | 67525 AS50336 |
AS50336
WBAUB31080VN04260
BMW
118 D
ub31
2011-04-12
| Sidste synsdato: |
2024-09-18
| Drivmiddel: |
1820
| Km visning: |
398402
| Nummerplade: |
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Har huller
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.