BRENDERUP GH 40 K TRAILER MED LÆSSERAMPE, TIP OG HØJE SIDER
Årgang: 1995
Reg. nr.: UM 4462
Indvendig lad bredde ca 1,80 meter
Indvendig lad længde ca 3,05 meter
Rampe længde ca 1,05 meter og 0,40 meter
Rampe bredde ca 0,90 meter og 0,80 meter
Side højde ca 1,15 meter
Manuel tip
Gasflaskeholder på siden. Se foto
Sælger oplyser at traileren fik nye aksler for ca 2 år siden.
Sælger oplyser at traileren virkede ved hensætning på lager.
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
Sælges uden nummerplade
Traileren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traileren har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Traileren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traileren.
Traileren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traileren på vegne af sælger.
B2B nummer | 60358/P026 |
BRENDERUP
GH
40 K
1995-01-11
1500
1995
Generel samlet vurdering: |