BRENDERUP trailer med lille læsserampe
Årgang 2001
Reg.nr.: HZ7095
Egenvægt 275 kg
Totalvægt 750 kg
Indvendig længde ca.: 2,60 meter
Indvendig bredde ca.: 1,45 meter
Åbent lad med sidefjæle
Sælger oplyser at hjul leje højre bag er defekt.
Rust/ridser/buler/slitage efter alder og brug.
Traileren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traileren har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Traileren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traileren.
Traileren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traileren på vegne af sælger.
| B2B nummer | 61614/P049 |
HZ7095
UH20007801N619851
BRENDERUP
UOPLYST
2001-06-14
| Model Årgang: |
2001
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.