BYD SEAL, EV, sedan, automatgear
KM-visning: 27.597 km
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjet har navigation.
Navigation er nulstillet.
Køretøjet har p-sensor foran, bagpå og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
19’’ alufælge, med brugsspor.
Der medfølger 4 alufælge, størrelse 19’’, med dæk, dækmønster: ca. 3 mm.
| B2B nummer | 67612 EB26938 |
EB26938
LGXCH6CD1P2305337
BYD
Seal
EV Sedan Automatgear
2024-05-23
| Drivmiddel: |
Elektrisk
2501
| Km visning: |
27597
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.