CITROËN JUMPY 2,0 HDI varevogn
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video
Årgang: 2006
KM: 205.636
Sidst synet ved km 196.000 . Godkendt 12-04-2022
Sidste olieskift ved 203 806 km. Se foto
Ved gennemgang er der blandt andet bemærket følgende:
Stenslag og revne i forrude. Se foto
Sæde er slidt. Se foto
El ruder. Ikke testet
År 2000 miljønorm
Lukket kasse.
Træ reol og hylde i varerum. Se foto
Træk
Sælger oplyser at bilen er hvid, men beklædt med folie. Se foto
Med bremser: 1300 kg
Uden bremser: 750 kg
Stenslag og revne i forrude, øvrige vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader.
B2B nummer | 60698 |
CITROËN
JUMPY 2,0 HDI
2,0 HDI
2006-01-27
2022-04-12
EURO-norm: |
år 2000
2325
2006
205.636
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |