Beskrivelse
Dækmærke: CONTINENTAL WINTER CONTACT.
Dækstørrelse: 225/50 x 17H.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Fælgmærke: MERCEDES original, nummer: 2054018000.
Fælg størrelse: 7 x 17, ET 48,5.Dækmærke: CONTINENTAL WINTERCONTACT.
Dækstørrelse: 225/50 x 17H.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Fælgmærke: MERCEDES original, nummer: 2054018000.
Fælg størrelse: 7 x 17, ET 48,5.
PCD: 5 x 112.
Antal: 4 stk.
Passer til MERCEDES.
Dækmærke: BRIDGESTONE TURANZA.
Dækstørrelse: 255/40 x 20Y.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Fælgmærke: AUDI original, nummer: 4K8604025G.
Fælg størrelse: 8,5 x 20, ET 30.
PCD: 5 x 122.
Antal: 4 stk.
Passer til AUDI.
Materiale har brugsmærker
Fylder en palle, ca. L x B x H: 130 x 85 x 120 cm
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 54019 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|