CORVUS EX4 PROC, 4 hjulstræk, el-bil, 22 HK, 17 KW
KM-visning: 2699 km
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Der er konstateret defekt lys – enkelte pærer er defekte.
Køretøjet har anhængertræk – standard kugletræk, 7 polet el stik.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 12-15 mm
WEBASTO heater.
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): tilkoblingsanordning: ja.
Ingen lader.
Last: 300 kg.
Elektrisk tippelad.
Døre er afmonteret og ligger på ladet.
Lad størrelse, ca.: længde – 125 cm, bredde – 140 cm, læssehøjde – 90 cm, sidefjælde højde – 30 cm.
| B2B nummer | 67443 DW44566 |
DW44566
UDXCTEX4FPL000074
Corvus
EX4 PROC
EX4
2023-12-20
| Drivmiddel: |
Elektrisk
1400
| Km visning: |
2699
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.