Beskrivelse
EPOKE 4912 SIRIUS COMBI AST befugtnings spreder - EKSPORTSALG
MASKINEN SÆLGES KUN TIL DIREKTE EKSPORT
Årgang: 2012
5 m3
Tank foran og på siderne
Hydraulisk drevet
Egenvægt 3615 kg.
Totalvægt 17.000 kg
Bredde: ca. 2,30 meter
Højde: ca. 2,60 meter
Længde: ca. 7,10 meter
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 60347/49120212 |
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
EPOKE
|
Model: |
4912 SIRIUS COMBI AST
|
Type: |
befugtnings spreder
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Drivmiddel: |
Hydralisk
|
Totalvægt (Kg): |
17000
|
Model Årgang: |
2012
|
Længde (m): |
7,10
|
Bredde (m): |
2,30
|
Højde (m): |
2,60
|
CE Mærket: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|