Beskrivelse
EPOKE SW3800 SIRIUS AST befugtningsspreder
Årgang 2014
Volumen 5 m3
Egenvægt 2.750 kg.
Tilladt totalvægt 12.000 kg.
OBS! Galge og stige medfølger ikke.
Kontrolboks/Fjernbetjening medfølger. Se foto
Sælger oplyser at produktet var klargjort til sæsonen 2022/2023. se foto
Sælger oplyser at produktet var funktionelt ved hensættelse på lager.
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
OBS! Der kan kun afhentes i lige uger
Der er ikke mulighed for læssehjælp
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 60595/4000-23-2 |
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
EPOKE
|
Model: |
SW3800 SIRIUS AST
|
Type: |
befugtnings spreder
|
Tilkommer der moms?: |
Nej
|
Totalvægt (Kg): |
2750/12000
|
Model Årgang: |
2014
|
Volume: |
5m3
|
CE Mærket: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|