Beskrivelse
EPOKE SW4900 SIRIUS COMBI AST befugtnings spreder med EPO NAV X1 kontrolboks
Årgang 2015
Volumen 6 m3
Længde ca. 7,20 meter
Bredde ca. 2,40 meter
Egenvægt 3.270 kg.
Tilladt totalvægt 17.000 kg.
OBS! Galge medfølger ikke.
Væsketank på begge sider samt front
Hjuldrift.
Presenning
Afsætningsben bagest
EPO NAV X1 kontrolboks/ medfølger. Se foto
Sælger oplyser at produktet var klargjort til sæsonen 2023/2024. se foto
Sælger oplyser at produktet var funktionelt ved hensættelse på lager.
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
Der er ikke mulighed for læssehjælp
Afhentning skal være sket før d. 19-12-2024 eller først efter 06-01-2025
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 60395/4000-03/49140216 |
Chassisnummer: |
49140216
|
Mærke: |
EPOKE
|
Model: |
SW4900 SIRIUS COMBI AST
|
Tilkommer der moms?: |
Nej
|
Model Årgang: |
2015
|
Volume: |
6m3
|
CE Mærket: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|