FITZEL DUO 35-23/93-3 Alu-autotrailer med Alu-opkørselsrampe
Årgang 2016
Egenvægt 975 kg.
Max. vægt 3500 kg.
Ladlængde ca. 9.350 mm
Ladbredde ca. 2.320 mm
Trækstangslængde ca. 1.300 mm
Traileren har brugsspor og slid på rampe og snøring.
Næsehjulet mangler.
Diverse lygter og ledninger er defekte
Vurderet restmønster på dæk er ca. 2 mm.
Traileren sælges uden nummerplade
Der tilkommer moms
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 47927-2 |
FITZEL DUO
35-23/93-3
Påhængsvogn, transport
Serienummer: |
W09B0G335GTE04144
2016
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.