FORD FOCUS 1,6 GHIA 101 HK STATIONCAR
Har været startet og kørt med.
KM-visning: 89070 km
1 nøgler medfølger.
Køretøjet har ridser over alt
Buler i venstre bagdør
Bundmåtten i bargagerummet defekt
Højre spejlhuskappe mangler
Bule i venstre fordør
Buler i højre bagdør
Køretøjet har diverse mangler, ridser, skrammer, tæringer og huller fra udrykningsudstryr.
Se billeder og fanen *Yderligere Info* for flere oplysninger.
Der er ikke betalt Dansk registreringsafgifter på dette køretøj.
Køber skal selv sørge for opstart, læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionsslutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af ejer.
B2B nummer | 17985 - 39153 |
FORD
FOCUS
1,6 GHIA 101 HK STATIONCAR
7. December 2006
2006
89070
Almindelig slitage
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.